آتش نشانی

ماسک تنفسی  آتشنشانی

ماسک ایمنی آتش نشانی
ماسک ایمنی آتش نشانی

ماسک تنفسی  آتشنشانی

تمامی موجوات زنده برای زیستن و زندگی کردن نیاز مند تنفس اکسیژن پاک هستند چرا که در تمامی موجوات زنده سیستم گردش خون مسؤلیت رساندن اکسیژن به بافت ها و بازگرداندن گازهای کربنیک به شش ها را دارا می باشد در غیر این صورت و نرسیدن اکسیژن کافی بدن نیز با نارحتی رو به رو می شود انسان درهر بار تنفس 2 لیتر هوا را وارد بدن کرده و در هر دقیقه 15 بار به شکل تقریبی عمل تنفس صورت میگیرد و در شرایط دشوار تا حدود بیش از 30 بار در دقیقه عمل تنفس اتفاق می افتد دستگاه تنفسی در انواع مختلف می باشند ایمن تیار عرضه کننده بهترین ماسک تنفسی آتشنشانی با معتبر ترین مارک ها این محصولات را در مناسب ترین قیمت به شما عزیزان عرضه می نماید . پرشین ایمن تامین کننده تجهیزات آتش نشانی  و لوازم ایمنی با بهترین برندهای لوازم ایمنی و آتش نشانی در خدمت شماست . همراه ما باشید با  :

  • انواع ماسک تنفسی آتشنشانی
  • نکات مهم در استفاده از ماسک های تنفسی آتشنشانی
  • خرید بهترین برند ماسک های تنفسی آتشنشانی

قیمت ماسک آتش نشانی

انواع ماسک تنفسی آتشنشانی

ماسک تنفسی تمام صورت آتشنشانی :

از بهترین ماسک تنفسی آتشنشانی که مورد استفاده در محیط های سمی نیز بوده نوع تمام صورت این محصول است که تمام صورت را در بر میگیرد این نوع از جنس نئوپون نرم , مقاوم و ضد حساسیت  همراه با آببندی کامل بر روی صورت دارای سیستم دمشی و مکشی بوده که موجب سهولت در تنفس شده و دارای 5 نقطه اتصال بندها به سر بوده و دارای طلق شفاف با دید واضح 180 درجه ای که از جنس پلی کربنات ساخته شده است ای نوع قابلیت استفاده با فیلترها و کانیسترها را دارا می باشد .

نحوه پوشش ماسک تنفسی تمام صورت :

در محیطی خارج از فضای آلوده ماسک را بر روی صورت خود قرار داده و با کشیدن بندها آن را روی صورت خود تنظیم نمایید دست خود را روی سوپاپ بازدم هوا قرار داده تا هوایی از این قسمت خارج نگردد درون ماسک دمیده تا بدین طریق گازهای اضافی از کناره های خارج شود همچنین نیز بدین صورت نیز می توان متوجه شد که کدام بند را باید سفت نمود .

ماسک تنفسی نیم صورت آتشنشانی :

نوعی دیگر از ماسک تنفس آتشنشانی که در مواجهه با گازهای شیمیایی با ریه و دستگاه تنفسی محافظ خوبی محصوب می شوند نوع نیم صورت این محصول است این نوع دهان و بینی را پوشش داده و به شکل تک فیلتر و دو فیلتر در بازار عرضه می شود فیلترهای اینوع را باید مطابق با ماسک خریداری شده تهیه نمود ماسک نیم صورت از دو متریال پلاستیک فشرده (TPE ) و سیلیکون ساخته شده که موجب قدرت بالای جذب می باشد این نوع مورد استفاده در آتشنشانی ها , صنایع نفت و گاز , پتروشیمی و… می باشد .

نکات مهم در استفاده از ماسک های تنفسی آتشنشانی

  • نبودن مو بین پوست صورت و لبه های ماسک
  • قرار گرفتن چانه در قسمت پایینی قسمت چانه و قرار گرفتن تسمه بالایی سر در وسط
  • قبل از استفاده در محیط آلوده روی صورت امتحان شود .
  • با آزمایش درزگیری فشار مثبت هوا بررسی گردد .

خرید بهترین برند ماسک های تنفسی آتشنشانی

بهترین انواع ماسک تنفسی آتشنشانی را در بهترین برندها همراه با قیمتی مناسب از ما بخواهید ایمن تیار تأمین و عرضه کننده بهترین ماسک ها آتشنشانی تمام صورت و نیم صورت این محصول را در برند های معتبر دراگر , اسپاسیانی , بلوایگل , BIBARI , SIBOI و….. می توانید این ماسک ها را در هر نقطه از ایران به صورت حضوری و یا غیر حضوری خرید نمایید .

راه اندازی سیستم fm200
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.