آتش نشانی

تجهیزات ماشین آتش نشانی

اجاره ماشین آتش نشانی
اجاره ماشین آتش نشانی

تجهیزات ماشین آتشنشانی

سازمان آتشنشانی سازمانب دولتی بوده که وظایف ان اطفای حریق  و مقابله با دیگر سوانح و حوادث می باشد از جمله مهم ترین وظایف اتشنشانان اطفای حریق , نجات دادن افراد گرفتار در زیر آوار , تصادف و…, مقابله با حیوانات و جانوران وحشی , نجات مصدومین دستگاه برش و کارخانه ای و بسیاری موارد دیگر اینچنینی می باشد از جمله تجهیزات اتشنشان ها خودروی اتشنشانی بوده که به عنوان تخصصی ترین خودرو های امدادی به شمار می آید در ادامه به انواع ماشین آتشنشانی ,  تجهیزات ماشین آتشنشانی و معرفی آن می پردازیم . پرشین ایمن تامین کننده تجهیزات آتش نشانی در خدمت شماست با :

  • معرفی پر استفاده ترین ماشین های آتشنشانی
  • خرید بهترین قیمت انواع تجهیزات آتشنشانی

تولید   مانیتور آتش نشانی مدرن

معرفی پر استفاده ترین ماشین های آتشنشانی

ماشین آتشنشانی پیشرو

این ماشین یکی از پر استفاده ترین ها در بین خودرو های آتشنشانی و دارای دو کابین می باشد تجهیزات ماشین آتش نشانی پیشرو شامل مخزن پمپ آب , پمپ آتشنشانی , انواع مختلف تجهیزات آبرسانی , تجهیزات هیدرولیکی نجات , لوله سر ریز , مخزن مجهز به دریجه نفر رو , مخزن فوم , موج گیر های طولی و عرضی و….. می باشد در این نوع خودرو فرمانده تیم آتشنشانی و پرسنل حضور داشته و در هنگام مأموریت با توجه به نامش جلوتر از دیگر خودرو های آتش نشانی حرکت می کند .

خودرو آتشنشانی پسرو

این نوع بر خلاف ماشین پیشرو تک کابین است ظرفیت مخزن آب این نوع بیشتر از خودرو پیشرو بوده  بنابراین می توان در آتشسوزی های گسترده تأثیر بیشتری دارد تجهیزات ماشین آتشنشانی پسرو نیز شامل تجهیزات خودرو پیشرو می باشد.

خودرو تانکر آب

این نوع خودرو حاوی تانکر آب با گنجایش 12000 لیتر و یا بیشتر است و در آتشسوزی های با سطح وسیع کاربرد دارد .

خودرو آتشنشانی لوله کشی

 این ماشین متشکل از لوله هایی برای رساندن آب از شیر آتشنشانی به خودرو آتشنشانی منبع دار بوده و همچنین دیگر تجهیزات اطفای حریق را داراست و در مأموریت های کوچک کاربرد دارد .

خودرو اتشنشانی نجات

خودرو آتش نشانی نجات بر خلاف خودرو های پسرو , پیشرو و تانکر آب  خودرویی سبک و دارای تجهیزات ویژه و تخصصی بوده که در مواقع پیچیده کاربرد دارند .

خودرو های آتشنشانی فرودگاهی

تمام فرودگاه های غیر نظامی موظف اند که دارای خودروهای آتشنشانی و امدادی باشند ای نوع ماشین مخصوص فرودگاه ها طراحی و ساخته شده است و دارای سرعت زیادی است که می تواند در جاده های ناهموار به خوبی حرکت نموده و از جمله تجهیزات ماشین آتشنشانی فرودگاهی می توان به  مخزن آب , کف بزرگ و مانیتور قدرتمند اشاره نمود .

خودروهای آتشنشانی صنعتی

این خودرو ها دارای کف , پودر خاموش کننده و کربن , چندین مخزن و…. است و در صنایع پتروشیمی و شیمیایی به دلیل اینکه فرآیند آنها بیشتر در معرض آتش سوزی است استفاده می شود .

 خرید بهترین قیمت  انواع تجهیزات آتشنشانی

این مجموعه یکی از معتبرترین و بزرگترین مراکز فروش انواع تجهیزات آتشنشانی در مارک های معتبر و شناخته شده جنرال الکتریک و دلتا بوده  که محصولات خود را در مناسب ترین قیمت ها ارائه می دهد از جمله محصولات ما اسپرینکلر , شیلنگ اتشنشانی , قرقره هوزریل , حسگر اطفای حریق , کلاه ایمنی , آژیر اعلام حریق , کپسول آتشنشانی , سنسور تشخیص دود و…. می باشد .

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.